• اصفهان - خیابان جی-خیابان مفتح شرقی-روبروی ورزشگاه پیروزی
  • info@isfahanweb.com

غرفه سازی نمایشگاهی

چرا مارا انتخاب می کنید

طراحی سایت اصفهان وب
ضامن موفقیت شما

ب

شبکه اجتماعی چیست؟

غرفه نمایشگاهی چیست؟

چه کارکردی دارد؟ ما در این مقاله می خواهیم پاسخ کاملی به این پرسش دهیم و حضور در یک نمایشگاه معتبر را با هم بررسی کنیم. ضمن این که می خواهیم بدانیم طراحی غرفه نمایشگاهی چه اهمیتی دارد و یک شرکت غرفه سازی معتبر مانند تیم ایده سازان اصفهان وب چگونه می تواند در این زمینه به ما کمک کند. پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

غرفه نمایشگاهی چیست؟ چه کارکردی دارد؟

غرفه نمایشگاهی به فضایی گفته می شود که در یک محدوده مشخص توسط یک سازه قالب بندی شده است. این غرفه ها به ارائه کنندگان محصولات یا خدمات در نمایشگاه این فرصت را می دهد تا بتوانند دستاوردهای خود را در معرض دید بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار بدهند. در حال حاضر برگزاری نمایشگاه ها یک فرصت ایده‌آل برای شرکت‌ها و صاحبان مشاغلی است که می خواهند محصولات و کالاهای خود را به صورت تخصصی به مشتریان بشناسانند؛ و یا با مشاغل و تولیدکنندگانی که با زمینه کاری آنها ارتباط مستقیمی دارند از نزدیک آشنا شوند.

غرفه نمایشگاهی چیست؟ و اهمیت طراحی غرفه نمایشگاه

هنگاهی که صحبت از ساخت غرفه نمایشگاهی می‌شود بحث چگونگی طراحی غرفه نمایشگاه موضوعیت مهمی پیدا می کند. از طرفی علاوه بر طراحی غرفه نمایشگاهی آنچه به تاثیرگذاری یک غرفه در نمایشگاه های داخلی و خارجی و جذب بیشتر مشتری کمک می کند استفاده از راهکارهای خلاقانه است. از جمله این راهکارها می توان به ارائه هدایای تبلیغاتی و اقلامی مثل بروشور، کاتالوگ و غیره در غرفه نمایشگاهی اشاره کرد. یک غرفه نمایشگاهی استاندارد باید بتواند علاوه بر این که مخاطبان را به سمت خود جذب می کند و فضای مناسبی را برای نمایش کالاها به بازدیدکنندگان فراهم می نماید مکان آرام و مناسبی نیز برای اسکان افراد باشد.

ارزش تبلیغاتی حضور در نمایشگاه

یکی از دلایلی که شرکت‌های معتبر یا حتی شرکت های نوپا تلاش می کنند تا در نمایشگاه‌های مختلف شرکت کنند تاثیرات تبلیغاتی آن است! می توان گفت شرکت در نمایشگاه، یک روش ارزان برای تبلیغات و برندینگ می باشد. اما همیشه برگزاری نمایشگاه و حضور در چنین رویدادی نیاز به برنامه‌ریزی و انجام امور تشریفاتی زیادی دارد. به هر حال باید شرکت کنندگان تمام تلاش خود را به کار ببندند تا افرادی که به قصد خرید پا به نمایشگاه می گذارند را به سمت محصولات خود جذب کنند. به همین دلیل افراد برای این که بتوانند غرفه نمایشگاهی شلوغ تری نسبت به رقبای خود داشته باشند باید از روش ها و ابزار مناسبی برای تبلیغات استفاده کنند. و یا در طراحی غرفه نمایشگاهی به صورت هوشمندانه ای عمل نمایند. البته بهتر است تمام این موارد را به یک شرکت غرفه سازی معتبر بسپارند تا خیالشان از صفر تا صد ساخت غرفه راحت باشد.

اجرای غرفه حرفه ای – غرفه نمایشگاهی چیست؟

به هرحال برپایی غرفه نمایشگاهی از آنچه به نظر می‌رسد بسیار دشوارتر است. اما یک برنامه‌ریزی دقیق و ارتباط با شرکت غرفه سازی معتبر که دارای تجربه و تخصص لازم باشد می تواند برای شرکت های مختلف نتیجه ای بهت برانگیز و فوق العاده به همراه داشته باشد. چرا که می‌توانند با استفاده از تخصص و تجربه شرکت غرفه سازی، برند خود را به بهترین شکل ممکن به بازدیدکنندگان معرفی کنند. قبل از هر چیز شرکت‌ها یا صاحبین مشاغل باید نیاز خود را بر اساس اهداف و آرمان هایی که در نظر دارند شناسایی کنند. تا بتوانند با کارشناسان شرکت غرفه سازی توقعات و انتظارات خود را به صورت شفاف مطرح نمایند و در نهایت به نتیجه مطلوبی از طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی دست پیدا کنند.

برخی شرکت های غرفه سازی در یک دسته بندی کلی، غرفه نمایشگاهی را به دو روش قابل ارائه می دانند. از جمله:

غرفه های ساخته شده توسط برگزار کنندگان نمایشگاه که از قبل آماده می شود. غرفه هایی که توسط شرکت های حاضر در نمایشگاه ها به صورت سفارشی از پیمانکاران ساخت غرفه به مرحله اجرا در می آید.

غرفه نمایشگاهی معمولی می خواهید یا خاص؟

طراحی غرفه نمایشگاهی یکی از مهمترین فرایندهای حضور در یک نمایشگاه معتبر است. قبل از هر چیز هنگام طراحی غرفه نمایشگاه باید به چیدمان منظم اجزای غرفه دقت کرد. تمام مراحل طراحی غرفه باید با هدف تثبیت و ماندگاری برند مربوطه در ذهن بازدیدکنندگان انجام گیرد. در این صورت مخاطبان در میان انبوه غرفه‌های برپا شده در نمایشگاه، برند شما را به خوبی می شناسند و می توانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند.

اما چه فاکتورهایی باعث می‌شود که غرفه نمایشگاهی شما از سایر غرفه های مشابه در یک نمایشگاه خاص متمایز شود؟

برخی از این عوامل مهم و تاثیرگذار عبارتند از: زمینه تخصصی فعالیت شرکت نوع محصولات پلان غرفه فرهنگ و سلیقه مشتریان

غرفه سازی نمایشگاهی در اصفهان
TOP