• اصفهان - خیابان جی-خیابان مفتح شرقی-روبروی ورزشگاه پیروزی
  • info@isfahanweb.com

تیزر تبلیغاتی

چرا مارا انتخاب می کنید

طراحی سایت اصفهان وب
ضامن موفقیت شما

تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر تبلیغاتی تیزر تبلیغاتی در واقع نوعی بازاریابی ویدئویی به روش دیجیتال مارکتینگ برای معرفی کسب و کار می باشد. در واقع یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین شیوه های بازاریابی اینترنتی است . تیزرهای تبلیغاتی به گونه ای ساخته می شوند که کنجکاوی مخاطب را نسبت به چیزی که شما برای تبلیغ انتخاب کرده اید برمی انگیزند. بی شک ساخت تیزر تبلیغاتی یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی شما می باشد. این روزها هرکدام از ما ویدئوهای تبلیغاتی بسیاری در شبکه های مجازی می بینیم. طی چند روز، یک ویدئو خلاقانه، می تواند در اینترنت پخش و منتشر شود و میلیون ها بازدید داشته باشد و درصد بسیار بالایی از ترافیک اینترنت، صرف تماشای آن ها شود. تیزر تبلیغاتی روز به روز در حال تبدیل شدن به مقرون به صرفه ترین و گسترده ترین راه و شیوه تبلیغاتی است.

دلیل استفاده از تیزرهای تبلیغاتی برای ارتقای کسب‌ و کار

۱- تیزر باعث افزایش سرعت فروش می‌شود

بیشتر اطلاعاتی که به مغز ما منتقل‌ می شود بصری است. مطالعات نشان می‌دهد که ۷۴ درصد از کاربرانی که یک ویدئوی توضیحی را درباره یک محصول تماشا نموده‌اند، متعاقباً آن را خریداری می‌کنند. ساخت تیزر تبلیغاتی همچنین می‌تواند به ‌طور مستقیم منجر به فروش شود.

۲-تیزرهای تبلیغاتی نقش موثری در جذب اعتماد مخاطبان دارند

در واقع تیزرهای تبلیغاتی موجب جلب اعتماد در مخاطب می شوند. بعضی از افراد از خرید محصولات و خدمات در اینترنت می ترسند. اما فیلم های تبلیغاتی موثر محصولات شما را به گونه ای به مخاطب ارائه می دهد که برای آن ها دلنشین و قابل باور باشد. بسیاری از مخاطبین پس از تماشای ویدئوی تبلیغاتی جذاب از یک محصول تصمیم قطعی به خرید می گیرند.

۳- گوگل ویدئوها را دوست دارد

فیلم‌ها به شما این امکان را می‌دهند تا زمان صرف شده بازدیدکنندگان را در سایت خود افزایش دهید. به عبارتی زمان ماندن کاربر در صفحه ای از سایت که شامل ویدئو است، بیشتر از صفحه ای می باشد که ویدئو ندارد. درصورتی‌که یک ویدئو در وب‌سایت خود داشته باشید، ۵۳ بار بیشتر از حد معمول در گوگل نمایش داده می‌شود.

۴- ویدئو باعث جذب کاربران تلفن همراه می‌شود

ویدئوها در گوشی‌های موبایل دائماً دست‌ به‌ دست می‌شوند. اکثر افراد ویدئوهای تبلیغاتی را بر روی تلفن همراه تماشا می‌کنند. حال ازآنجایی که تعداد کاربران گوشی‌های هوشمند در حال افزایش است، مخاطبان ویدئوی شما بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌شوند. تبلیغات ویدئویی همچنین در پلتفرم‌ شبکه‌های اجتماعی بسیار مؤثر است.

۵- تیزر تبلیغاتی اطلاعات بیشتری را در زمان کوتاهی نشان می دهند

ویدئو یک ابزار عالی برای فراگیری است، همچنین برای مصرف فوق‌العاده آسان است. در زندگی امروز بیش‌ از حد مشغله وجود دارد و زمان خواندن توضیحات طولانی برای یک محصول و یا کندوکاو در مورد خدمات و سرویس خاص مقدور نیست. مشتری مدرن می‌خواهد محصول را در عمل در زمان کوتاهی ببیند.

۶- تیزرهای تبلیغاتی باعث می شود که کاربران ویدئوها را به اشتراک گذارند

زمانی که ویدئوهای تبلیغی برای مشتریان جذاب باشند آن ها پس از تماشای ویدئو آن را در شبکه های مجازی منتشر می کنند یا برای دوستان و آشنایان ارسال می کنند. با این کار مشتریان به نوعی تبلیغ کننده ی برند شما می شوند و باعث می شود افراد زیادی با برند و محصول شما آشنا شوند.

انواع تیزرهای تبلیغاتی

ساخت تیزرهای تبلیغاتی انیمیشن

در ساخت این نوع تیزر شخصیت‌های اصلی معمولا کارتونی می باشند. استفاده از این نوع تیزر برای کودکان و نوجوانان بسیار موثر است. در تیزرهای انیمیشنی داستان در فضایی غیرواقعی و کاملا انیمیشنی پیش می‌رود.

ساخت تیزرهای تبلیغاتی رئال

در این نوع تیزرها شخصیت های اصلی انسان ها می باشند. در واقع در تیزهای تبلیغاتی رئال معرفی محصولات به صورت واقعی و تمام اقشار جامعه مخاطب قرار می گیرند.

ساخت تیزرهای تبلیغاتی ترکیبی

در ساخت این تیزرها از هر دو تیزر رئال و تیزر انیمیشن استفاده می‌شود.

کاربرد تیزرهای تبلیغاتی

معرفی برند / فیلم برند

زمانی لازم است برند خود را با قدرت از رقبا جلو بیندازید. لازم است هویت برند خود را تقویت نمایید و یا آن را ایجاد کنید. یک فیلم برند مستقیما محصول و خدمات و یا خود برند را نمایش نمی دهد. بلکه با نمایش ارزش ها، اهداف و داستان برند، جایگاه آن را در میان رقبا ارتقا می بخشد. برندها معمولا برای تولید فیلم برند دقت زیادی کرده و از صرف زمان و هزینه کافی نمی هراسند.

معرفی محصول / خدمات

هنگامی که شما قصد دارید یک محصول را معرفی نمایید انتخاب های بی‌شماری پیش رویتان خواهد بود. باید بدانید مخاطب آگهی شما چه گروهی هستند و در کدام رسانه می خواهید آگهی را پخش کنید. مثلا تبلیغ یک شامپو با تبلیغ یک نرم افزار و اپلیکیشن موبایل و یا یک خودرو با هم متفاوت هستند. هر کدام شخصیت و نوع خاصی از بیان را نیاز دارند.

معرفی مجموعه / شرکت / سازمان

مجموعه تجاری، خدماتی و یا تفریحی خود را در زمانی کوتاه به تصویر بكشید. امكانات، برتری ها نسبت به رقبا و نقاط قوت خود را برای مخاطب عام به روشنی بیان كنید. البته این مهم است که بدانید برای مثال اگر کارخانه تولید قطعات یدکی خودرو دارید، فقط در صورتی که می خواهید کارخانه خود را به مخاطب نشان دهید و فکر می کنید برای او این اهمیت دارد کارخانه شما به چه شکل است به معرفی کارخانه بپردازید. متاسفانه اخیرا شرکت ها و برندها برای کاهش هزینه تولید تیزر تبلیغاتی به جای معرفی محصول اقدام به نمایش کارخانه می کنند که این تنها اتلاف زمان و هزینه است. اما برای مواردی مانند مجموعه های تفریحی یا تجاری که موضوع تبلیغ خود مجموعه است داستان متفاوت است و باید مجموعه به زیباترین و خلاقانه ترین حالت به تصویر کشیده شود.

کلام آخر

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای باکیفیت می تواند قدم بزرگی در جذب مشتریان بالقوه باشد. در واقع مخاطب چیزی را که درتیزر تبلیغاتی مشاهده می کند در انتخاب آن بسیار مؤثر خواهد بود. شرکت دیجیتال مارکتینگ اصفهان وب با تیمی قدرتمند و با تجربه در کوتاه ترین زمان تیزر تبلیغاتی حرفه ای با بهترین محتوای ویدئویی به مشتریان ارائه می دهد .ما به شما این اطمینان را می دهیم که در پایان پروژه نه تنها رضایت را جلب خواهیم کرد بلکه با دیدن خروجی تیزر خود غافلگیرخواهید شد.

تیزر تبلیغاتی در اصفهان
TOP