روش تمدید دامنه یا تمدید دامین

روش تمدید دامین ایران

ما روش تمدید دامنه یا تمدید دامین را در اینجا آموزش خواهیم داد . ثبت و تمدید را پس از کسب اطلاعات لازم انجام دهید .

زمان ثبت دامنه ایران

زمان ثبت و تمدید دامنه های ir چقدر است ؟

هر دامنه ممکن است از ویژگی برخوردار باشد که ثبت و تمدید آن دارای شرایط متفاوت باشد . دامنه های ir را میتوانید 5 ساله ثبت و تمدید کنید . دامنه های بین المللی را 10 ساله میتوان ثبت و تمدید کرد .

اگر برای اولین بار است قصد دارید وب سایت راه اندازی کنید ، با تماس تلفنی یا ارسال تیکت ، از کارشناسان فروش اصفهان وب مشاوره رایگان دریافت کنید . برای ثبت دامین ، در سایت اصفهان وب ، نام دامین مورد نظر را جستجو و از سامانه اصفهان وب خدمات ثبت دامنه دراصفهان استفاده نمائید . اگر بدنبال هاست در اصفهان هستید ، خدمات هاست ویندوز و لینوکس اصفهان وب را انتخاب کنید .

مهلت ثبت و تمدید دامنه های بین المللی چقدر است؟

مهلت دامنه های بین المللی متفاوت است . اگر با مهلت زمان شارژ دامنه های بین المللی آشنائی نداشته باشید ، ممکن است دچار مشکل شوید و دامنه را از دست بدهید . بطور معمول مهلت شارژ دامنه بین المللی عمومی مانند com ، net ، org فقط 30 روز میباشد . اما زمان تمدید دامین هایی مانند co زودتر به پایان می رسد . دامنه eu را باید قبل از انقضا شارژ کنید .

مهلت تمدید دامنه های ایران چند روز است؟

مهلت تمدید دامنه های ایران 60 روز میباشد که 30 روز اول بدون جریمه و 30 روز دوم با جریمه دو برابری می باشد .

برای تمدید دامنه چه مشخصاتی مورد نیاز است؟

برای تمدید دامنه های ایران لازم است ابتدا با رجیستر یا ثبت کننده دامنه خود تماس بگیرید . چنانچه به ثبت کننده دامنه دسترسی ندارید و مایل هستید خودتان دامنه را تمدید کنید لازم است مشخصات ایمیل ثبت دامنه را داشته باشید و اطلاعات ثبت دامنه شامل نام و نام خانوادگی با پسوند و پیشوند، کدملی بنام شما باشد و مشخصات با یکدیگر مطابقت داشته باشند . با این شرایط میتوانید در سایت nic.ir دامنه خود را با پرداخت مبلغ 160/000 ریال تمدید نمائید .

مقالات آموزشی هاست | دامین | طراحی وب سایت

طراحی وب سایت ، ثبت دامین، خرید هاست ،

© Copyright 2020 | استفاده از مطالب با ذکر منبع طراحی سایت در اصفهان وب مجاز است