ثبت دامنه ایران

ثبت دامنه ایران را با کسب اطلاعات بیشتر انجام دهید . نام وب سایت را ” دامنه ” یا ” دومین ” (Domain) می نامند که وب سایت شما در مرورگرهای اینترنتی با آن شناخته می شود . هنگام ثبت دامنه ایران و دامنه بین المللی باید دقت کرد نام یک سایت عمدتا از سه بخش تشکیل میشود . مثلا دامین اصفهان وب به شکل www.isfahanweb.ir نوشته میشود که www یک پروتکل یا قرارداد است که میتواند نوشته یا خوانده نشود . اما نام یا دامین سایت isfahanweb است که شما آنرا انتخاب و ثبت می کنید و اما سومین بخش ir. یا پسوند دامین است که معرف کشور است که ممکن است به صورت  iq. برای عراق il. برای ایرلند  uk. برای انگلیس و us برای آمریکا باشد .

دامین یا نام سایت میتواند از تركيب 3 الي 64 حرف ، عدد با خط تيره ولی بدون فاصله تشكيل شود.

شرایط ثبت دامنه

نام دامنه تکرار نشدنی است و بعنوان آدرس اینترنتی سایت تنها یکبار در جهان و توسط یک نفر یا یک شرکت قابل ثبت است . 

اگر برای اولین بار است قصد دارید وب سایت راه اندازی کنید ، با تماس تلفنی یا ارسال تیکت ، از کارشناسان فروش اصفهان وب مشاوره رایگان دریافت کنید . برای ثبت دامین ، در سایت اصفهان وب ، نام دامین مورد نظر را جستجو و از سامانه اصفهان وب خدمات ثبت دامنه دراصفهان استفاده نمائید . اگر بدنبال هاست در اصفهان هستید ، خدمات هاست ویندوز و لینوکس اصفهان وب را انتخاب کنید .

شرکت های ثبت دامنه ایران

تمامی شرکت های ثبت دامنه به یک سامانه واحد مستقر در آمریکا بنام icann با آدرس www.icann.org متصل میشوند تا با پروتکل های مشخص از ثبت تکراری دامنه و بسیاری مشکلات جلوگیری شود .

ثبت دامنه های ایران

اصفهان وب دارای سامانه ثبت دامنه های ملی (nic) در ایران می باشد .

ثبت دامنه در اصفهان وب

شما می توانید از طریق وب سایت اصفهان وب با آدرس sub.isfahanweb.com یا لینک ثبت دامنه ایران در اصفهان اقدام به ثبت دامنه های ایران نمایید .

مهمترین دامنه های عمومی ایران

  • ir جهت عموم با کپی کارت ملی

  • co.ir  جهت شرکت ها با مدارک رسمی

  • ac.ir جهت آموزشی با مدارک رسمی

  • net.ir  جهت شرکت، مؤسسه یا نهاد غیردولتی

  • org.ir  جهت شرکت، مؤسسه، نهاد غیردولتی یا مرکز آموزشی و پژوهشی

مقالات آموزشی هاست | دامین | طراحی وب سایت

طراحی وب سایت ، ثبت دامین، خرید هاست ،

© Copyright 2020 | استفاده از مطالب با ذکر منبع طراحی سایت در اصفهان وب مجاز است